Używane

ITINEO 740 TB NORTHERN EDITION (sprzedany)

Komfortowa, przestrzenna integra dla czterech osób. Zabudowa z salonem, oddzielnym prysznicem, wyspą kuchenną i poprzecznym dwuosobowym łóżkiem z tyłu pojazdu. Samochód kupiony u polskiego dilera, miał tylko jednego właściciela i posiada symboliczny przebieg 30000 km. Bazą jest FIAT DUCATO wyposażony w silnik o pojemności 2,3 litra. Kamper posiada bardzo bogate wyposażenie: centralny zamek dla całej zabudowy, tempomat, radio CD, radio CB, kamera cofania DOMETIC, klimatyza szoferki, klimatyzacja postojowa DOMETIC, automatyczna telewizja SAT, telewizor, mikrofalówka, bagażnik na cztery rowery FIAMMA, markiza F45S FIAMMA 4,0 m, bagażnik wewnętrzny na skuter.

ELNAGH (sprzedany)

Krótka, poręczna, czteroosobowa alkowa zabudowana na Fordzie Transicie. Dwa miejsca sypialne znajdują się nad szoferką i dwa kolejne powstają po złożeniu stołu i kanap znajdujących się w centralnej części zabudowy. Z lewej strony od wejścia znajduje się kuchnia oraz kolejny stolik. Toaleta wyposażona jest w obszerny prysznic. Auto ma już swoje lata ale jest zadbane i bogato wyposażone. Właściciel posiada klimatyzację fabryczną szoferki lecz nie jest ona zamontowana. Klimatyzacja jest w cenie samochodu.

 

seal 98 p plus (sprzedany)

Idealny kamper dla dużej rodziny lub dwóch mniejszych rodzin chcących wspólnie spędzić wymarzone wakacje. Przemyślany rozkład wnętrza tworzy dwie strefy noclegowe co daje poczucie niezależności. Zabudowa powstała na bazie FIATA DUCATO z silnikiem o pojemności 2,3 litra, 130 KM.  Auto jest bogato wyposażone między innymi w klimatyzację dachową TRUMA, automatyczną antenę i telewizor OYSTER, radio KENWOOD z kamerą cofania, alarm z czujkami na podczerwień i GPS, markizę FIAMMA i wiele innych. Rok produkcji 2019, bardzo niski przebieg, 6000 km.