Używane

RIMOR EVO SOUND

Rodzinny siedmioosobowy kamper, długości 6970mm. Co oczywiste jako przedstawiciel serii EVO powstaje na bazie FORDA TRANSITA, auto posiada silnik o pojemności 2 litrów o mocy 130 KM i może być zamawiane z AUTOMATYCZNĄ skrzynią biegów. Model SOUND posiada dwa pojedyncze łóżka piętrowe, dwa łóżka dwuosobowe (alkowa i salon) oraz dodatkowe łóżko do spania dla jednej osoby. W części dziennej znajdziemy dwa stoły z dwoma kanapami przy każdym z nich, wnętrze jest naprawdę wygodne i przestronne. Z tyłu pojazdu znajduje się słusznych rozmiarów łazienka z oddzielnym prysznicem.

MC LOUIS NEVIS 822

Komfortowa, przestrzenna integra dla sześciu osób z dużym salonem, opuszczanym łóżkiem z przodu pojazdu, rozkładanym łóżkiem w części wypoczynkowej i poprzecznym dwuosobowym łóżkiem z tyłu. Zbudowana jest na Fiacie DUCATO wyposażonym w silnik o pojemności 2,3 litra. Kamper posiada bardzo bogate wyposażenie, m.in. markizę Dometic, oświetlenie LED pod markizą, centralny zamek dla całej zabudowy, tempomat, radio z bluetooth, kamerę cofania, klimatyzację szoferki, klimatyzację postojową DOMETIC, automatyczną antenę SAT z telewizorem i bagażnik na cztery rowery FIAMMA oraz system solarny z przetwornicą.

RIMOR SEAL 50

Rimor SEAL 50 to jeden z dłuższych kamperów z alkową na podwoziu Fiata Ducato. Ten 6-osobowy pojazd charakteryzuje się przestronnym, jasnym wnętrzem, czterema niezależnymi łóżkami z tyłu i dwuosobowym łóżkiem w alkowie. Jest idealnym wyborem dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół, którzy chcą wspólnie podróżować.

CI MAGIS 84 XT PLUS AUTOMAT (SPRZEDANY)

Duża, komfortowa półintegra z salonem, aneksem kuchennym i częścią nocną z dwoma łóżkami wzdłużnymi (plus dostawka) i możliwością jej oddzielenia za pomocą drzwi od pozostałej części pojazdu. Posiada osobne WC oraz prysznic. W części dziennej znajduje się opuszczane elektrycznie łóżko. Auto z powodzeniem zapewnia komfortowe warunki do podróży i odpoczynku dla pięciu osób. To, co wyróżnia ten model, to eleganckie, jasne wnętrze z ozdobnymi elementami i efektownym oświetleniem. Ciekawostką jest głośnik transmitujący dźwięk na zewnątrz pojazdu.

RIMOR EVO 5 (REZERWACJA)

Duży kamper, zabudowany na FORDZIE TRANSICIE z silnikiem o pojemności 2 litrów i mocy 130KM. Auto wyposażone jest w manualną sześciobiegową skrzynię biegów. Samochód posiada wszystkie atuty klasycznej alkowy, potężny bagażnik, dużą ilość miejsca wewnątrz, 3 podwójne łóżka, obszerną łazienkę oraz pojemną lodówkę z zamrażalnikiem. Długość auta nie przekracza siedmiu metrów co ułatwia manewrowanie.

ITINEO 740 TB NORTHERN EDITION (sprzedany)

Komfortowa, przestrzenna integra dla czterech osób. Zabudowa z salonem, oddzielnym prysznicem, wyspą kuchenną i poprzecznym dwuosobowym łóżkiem z tyłu pojazdu. Samochód kupiony u polskiego dilera, miał tylko jednego właściciela i posiada symboliczny przebieg 30000 km. Bazą jest FIAT DUCATO wyposażony w silnik o pojemności 2,3 litra. Kamper posiada bardzo bogate wyposażenie: centralny zamek dla całej zabudowy, tempomat, radio CD, radio CB, kamera cofania DOMETIC, klimatyza szoferki, klimatyzacja postojowa DOMETIC, automatyczna telewizja SAT, telewizor, mikrofalówka, bagażnik na cztery rowery FIAMMA, markiza F45S FIAMMA 4,0 m, bagażnik wewnętrzny na skuter.

ELNAGH (sprzedany)

Krótka, poręczna, czteroosobowa alkowa zabudowana na Fordzie Transicie. Dwa miejsca sypialne znajdują się nad szoferką i dwa kolejne powstają po złożeniu stołu i kanap znajdujących się w centralnej części zabudowy. Z lewej strony od wejścia znajduje się kuchnia oraz kolejny stolik. Toaleta wyposażona jest w obszerny prysznic. Auto ma już swoje lata ale jest zadbane i bogato wyposażone. Właściciel posiada klimatyzację fabryczną szoferki lecz nie jest ona zamontowana. Klimatyzacja jest w cenie samochodu.

 

seal 98 p plus (sprzedany)

Idealny kamper dla dużej rodziny lub dwóch mniejszych rodzin chcących wspólnie spędzić wymarzone wakacje. Przemyślany rozkład wnętrza tworzy dwie strefy noclegowe co daje poczucie niezależności. Zabudowa powstała na bazie FIATA DUCATO z silnikiem o pojemności 2,3 litra, 130 KM.  Auto jest bogato wyposażone między innymi w klimatyzację dachową TRUMA, automatyczną antenę i telewizor OYSTER, radio KENWOOD z kamerą cofania, alarm z czujkami na podczerwień i GPS, markizę FIAMMA i wiele innych. Rok produkcji 2019, bardzo niski przebieg, 6000 km.